Pierwsze spotkania Partnerskie – wiele cennych uwag

W przeciągu ostatnich dwóch tygodni zorganizowaliśmy dwa Spotkania Partnerskie qcadoo, gdzie dzieliliśmy się naszymi osiągnięciami, wizją na przyszłość, nowymi koncepcjami i oczywiście wspaniałymi pomysłami na rozwój oprogramowania

Mówiliśmy o:

Opinie, które zebraliśmy są naprawdę niesamowite – a szczególnie po spotkaniu we Wrocławiu. Firmy i ludzie które dziś udało nam się poznać całkowicie zaskoczyły nas w bardzo pozytywny sposób. Mieli tak wiele uwag i pytań, że nie wszystkie udało nam się zanotować ;). Dlatego też właśnie zupełnie zapomniałem by zrobić zdjęcia – możemy pokazać jedynie dwa jeszcze z przygotowań.

 

Obecnie współpracujemy z prawie wszystkimi uczestnikami, aby mieć pewność, że otrzymali wszystkie narzędzia niezbędne do tego, by stać się partnerem qcadoo MES.

Dziękujemy ogromnie wszystkim za spotkania – opinie i atmosfera były wspaniałe!

Marcin Perłak

Prezes Qcadoo Limited. Przyjmuje różne role w Qcadoo (poza byciem programistą). Lubi proste formy, jasne zasady. Fanatyk idealnej obsługi klienta. Po pracy zaraża swoje córki nowymi technologiami i jeździ na rowerze po małopolskich wsiach.

No Comments

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked