Partnerstwo z firma Walczak

Z przyjemnością informujemy, że właśnie nawiązaliśmy współpracę partnerską z polskim producentem podłóg drewnianych firmą Walczak. To będzie jedno z naszych pierwszych dużych wdrożeń, gdzie qcadoo MES przejdzie swój bojowy test i odbędą się próby nowych funkcjonalności, które mogą wspomóc przemysł drzewny na ich liniach produkcyjnych.

Firma Walczak jest firmą rodzinną z ponad 60-letnią tradycją. Wytwarza wysokiej jakości podłogi drewniane, głównie z dębu, i prowadzi dystrybucję na rynku polskim i europejskim. Firma jest szanowaną w branży i znaną z licznych innowacji w procesie produkcji i projektowania maszyn. Ponadto jeden z członków projektu Qcadoo, Adam Walczak, jest także udziałowcem w firmie i z pewnością dołoży swoich starań do wspólnego sukcesu.

Marcin Perłak

Prezes Qcadoo Limited. Przyjmuje różne role w Qcadoo (poza byciem programistą). Lubi proste formy, jasne zasady. Fanatyk idealnej obsługi klienta. Po pracy zaraża swoje córki nowymi technologiami i jeździ na rowerze po małopolskich wsiach.

No Comments

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked