qcadoo MES jest najbardziej użytecznym oprogramowaniem w Polsce!

Z dumą ogłaszamy, że qcadoo MES jest jedynym oprogramowaniem biznesowym w Polsce, które otrzymało Certyfikat „Użytecznej Strony”.

Przeszliśmy szereg rygorystycznych testów, które sprawdzają wszystkie aspekty użyteczności innowacyjnych rozwiązań dla GUI. To tylko potwierdza słuszność wszystkich działań, które podjęliśmy już na początku naszej drogi pod kątem łatwości obsługi i używania qcadoo MES.

Certyfikat został nam przyznany w trakcie największego wydarzenia w świecie mediów online – Forum IAB, które miało miejsce w Warszawie, dnia: 11.08.2011. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z tamtego dnia.

Jesteśmy w gronie takich laureatów, jak: T-Mobile Polska, AXA Polska, PZU SA, czy Bonnier Business Polska. Oficjalnym partnerem Certyfikatu „Użytecznej Strony” są Interactive Advertising Bureau Polska, Ministerstwo Gospodarki i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Marcin Perłak

Prezes Qcadoo Limited. Przyjmuje różne role w Qcadoo (poza byciem programistą). Lubi proste formy, jasne zasady. Fanatyk idealnej obsługi klienta. Po pracy zaraża swoje córki nowymi technologiami i jeździ na rowerze po małopolskich wsiach.

No Comments

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked